Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Studia Warszawa - apartamenty typu studio w Warszawie - Zasypiam.pl

Studia Warszawa - apartamenty typu studio w Warszawie - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Studia Warszawa

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Podróże do stolicy naszego kraju odbywają się z różnych powodów. Do Warszawy przyjeżdża się głównie w celach służbowych lub turystycznych. Wiele jest również osób, które łączą jedno z drugim i wykorzystują wizytę biznesową na zwiedzanie miasta. Warszawa ma wiele do zaoferowania. Jest to główny ośrodek gospodarczy i kulturalny naszego kraju.

Zwiedzić tutaj można wiele światowej klasy zabytków, muzeów oraz galerii sztuki. Organizuje się tutaj również wiele wydarzeń kulturalnych, do których zaliczyć można przedstawienia teatralne oraz koncerty. Warszawa jest centrum komunikacyjnym naszego kraju, dlatego wybrać się tutaj można samochodem, pociągiem, autobusem, a nawet samolotem. Warto więc, poświęcić czas spędzony w Warszawie na bliższe poznanie tego fascynującego miasta.

Przed podjęciem decyzji o wyjeździe do Warszawy zachęcamy Państwa do rozglądnięcia się za jakimś noclegiem. Baza noclegowa Warszawy jest bardzo duża i wybór może być trudny. Chcą ułatwić Państwu to zadanie przyszykowaliśmy zbiór ofert zawierający najatrakcyjniejsze studia w Warszawie. Pod każdą ofertą odnajdą Państwo kalendarz, który wyświetla wolne i zajęte terminy. Wszystkie studia zostały dokładnie opisane. Pomocne w podjęciu decyzji o wyborze konkretnego miejsca powinny również być zdjęcia oraz pakiet informacji na temat wyposażenia, warunków i metod płatności oraz innych udogodnień, z których korzystać można podczas pobytu np. parking. Rezerwacji można dokonać poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego dostępnego na stronie lub kontaktując się z biurem obsługi klienta mailowo, telefonicznie albo przez skype i gg.

Lista studiów

Studia w Warszawie

 •   Już od 84.00 PLN/os/dobę!
  Studio Emilii Plater 3

  Studio Emilii Plater 3 Warszawa, Śródmieście

  4
  Znakomita lokalizacja w samym sercu Warszawy! Luksusowy, dwupokojowy apartament, w pobliżu Dworca Centralnego, Złotych Tarasów i Ronda ONZ. Przystosow... (więcej)
 •   Już od 66.00 PLN/os/dobę!
  Studio Emilii Plater 2

  Studio Emilii Plater 2 Warszawa, Centrum

  4
  Nowoczesne i luksusowo wyposażone studio zaprojektowane przez architekta, położone w znakomitej lokalizacji - samym Centrum Warszawy przy ul. Emilii P... (więcej)
 •   Już od 93.33 PLN/os/dobę!
  Studio Plac Narutowicza 3

  Studio Plac Narutowicza 3 Warszawa, Ochota

  3
  Nowoczesne studio położone przy Placu Narutowicza, funkcjonalnie zaprojektowane z najwyższą starannością o szczegóły. Mieszkanie znajduje się przy uli... (więcej)
 •   Już od 110.00 PLN/os/dobę!
  Studio Miodowa

  Studio Miodowa Warszawa, Stare Miasto

  2
  Przytulny i nowoczesny apartament typu Studio w znakomitej lokalizacji obok Starego Miasta. Mieszkanie na parterze, bardzo jasne i ciche. Przestronny ... (więcej)
 •   Już od 75.00 PLN/os/dobę!
  Studio Podwale 3

  Studio Podwale 3 Warszawa, Stare Miasto

  4
  Przytulny i nowoczesny apartament typu Studio w znakomitej lokalizacji obok Starego Miasta. Mieszkanie na parterze, bardzo jasne i ciche. Przestronny ... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane