Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Studia w Poznań - apartamenty typu studio w Poznaniu - Zasypiam.pl

Studia w Poznań - apartamenty typu studio w Poznaniu - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Studia Poznań

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertami, będącymi zbiorem zawierającym najbardziej atrakcyjne studia w Poznaniu. Po kliknięciu w ofertę konkretnego studia odnaleźć tam można pakiet podstawowych informacji oraz zdjęcia, które mają za zadanie ułatwić dokonanie wyboru. Opis zwiera informacje na temat tego jak jest wyposażone dane studio, jaka jest ilość dostępnych miejsc, czy miejsce zawiera dodatkowe udogodnienia np. parking oraz jakie są warunki i metody płatności.

Rezerwacji można dokonać na kilka sposób. W pierwszej kolejności należy jednak sprawdzić w umieszczonym pod każdą ofertą kalendarzu, czy interesujący Państwa termin wyjazdu jest wolny i dopiero wówczas przystąpić do rezerwacji. Proces rezerwacji można przejść w całości online, poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, lub też skontaktować się z naszym biurem obsługi interesantów mailowo, telefonicznie lub poprzez skype albo gadugadu.

Poznań to nowoczesne i wyjątkowo zadbane miasto. Zwiedzić tutaj można wiele interesujących zabytków, do których zalicza się m.in zabudowa Ostrowa Tumskiego, Teatr Wielki, Stary Rynek gdzie zobaczyć można piękny Ratusz i słynne poznańskie koziołki, Biblioteka Raczyńskich czy też najstarsze budynki Uniwersytetu Adama Mickiewicza. W Poznaniu funkcjonuje również wiele teatrów i galerii sztuki. Będąc w mieście koniecznie trzeba również zobaczyć Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu – Stary Browar. Z racji faktu, iż Poznań to również jedno z największych w Europie centrów targowy, wiele osób przyjeżdża tutaj wyłącznie w celach biznesowych.

Lista studiów

Nie znaleziono żadnych apartamentów odpowiadajacych Twoim kryteriom.

Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane