Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Studia Kraków - apartamenty typu studio w Krakowie - Zasypiam.pl

Studia Kraków - apartamenty typu studio w Krakowie - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Studia Kraków

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Kraków to miasto będące stolicą Małopolski i jeden z głównych ośrodków turystycznych w kraju. Swoimi turystycznymi walorami przyciąga wiele zwiedzających, którzy przyjeżdżają tutaj z najdalszych zakątków kraju i zza granicy. Wiele spośród zabytków Krakowa zaliczanych jest do światowej klasy, a niektóre wpisane są na listę dziedzictwa UNESCO. W Krakowie zobaczyć można m.in. jeden z największych rynków w całej Europie. Podziwiać na nim można Kościół Mariacki oraz Sukiennice. Będąc w Krakowie obowiązkowo w planie zwiedzania musi się znaleźć również Zamek na Wawelu – dawna rezydencja królów Polski.

Zachęcamy Państwa do przeglądania ofert umieszczonych w naszym serwisie, ponieważ zawierają one najatrakcyjniejsze studia w Krakowie. Wszystkie oferty zawierają szczegółowe opisy, z którymi prosimy zapoznać się przed dokonaniem rezerwacji konkretnego terminu. W opisie studia można znaleźć takie informacje jak wyposażenie, ilość wolnych miejsc, opcje skorzystania z parkingu oraz warunki płatności. Rezerwowane za pośrednictwem naszego serwisu studio posiada również gwarancję najniższej ceny, co oznacza że cena danego noclegu nie będzie niższa w innych serwisach.

Rezerwacji można dokonać na kilka różnych sposób. Aby udogodnić Państwu przeprowadzenie tego procesu, dajemy możliwość skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem skype i gadugadu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z pozostałymi informacjami umieszczonymi w zakładce dotyczącej najczęściej zadawanych pytań.

Lista studiów

Studia w Krakowie

 •   Już od 53.00 PLN/os/dobę!
  Studio Amorek

  Studio Amorek Kraków, Śródmieście

  3
  Kameralne Studio Amorek (16 m2) to jeden z najatrakcyjniejszych finansowo noclegów w całym Krakowie! To niewielkie studio przytulnie urządzone przez d... (więcej)
 •   Już od 69.50 PLN/os/dobę!
  Studio Doris

  Studio Doris Kraków, Śródmieście

  2
  Studio Doris (17 m2, parter) Funkcjonalnie, komfortowo i miło urządzone mieszkanie, położone w oficynie kamienicy. Budynek, w którym się mieści, z... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane