Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Metody płatności - Apartamenty Zasypiam.pl

paymentTitle

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Płatności w Zasypiam.pl

Metody płatności

Zasypiam.pl oferuje kilka rodzajów dokonania płatności za rezerwację. Nasi klienci mogą zapłacić:

  • wpłacając pieniądze bezpośrednio na rachunek jednego z naszych kont bankowych
  • korzystając z oferowanej metody płatności internetowych w ramach systemu Płatnosci.pl
  • płacąc kartą kredytową w ramach systemu transakcji elektronicznych Płatnosci.pl

Przelew lub wpłata na konto Zasypiam.pl

Klienci Zasypiam.pl mogą dokonać opłaty za rezerwację wpłacając pieniądze bezpośrednio na nasze konta bankowe. Obecnie klienci mogą dokonać przelewów lub wpłat na nasze konta:

BZ WBK 3 O/Kraków
94 1090 1665 0000 0001 0725 2780
*Kod SWIFT: WBKPPLPP

mBank
81 1140 2004 0000 3502 5655 9877
*Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

*Kod SWIFT to numer pozwalający na poprawną identyfikację banku. Niezbędny jest on przy dokonywaniu przelewów z zagranicy.

Wpłacając pieniądze na w/w konta bankowe proponujemy skorzystać z metod przelewów internetowych oferowanych przez Państwa banki lub dokonanie wpłaty bezpośrednio w placówce banku.

UWAGA! Sugerujemy NIE dokonywać wpłat na poczcie, ze względu na możliwość wystąpienia dużych opóźnień podczas transferu pieniędzy na konta bankowe Zasypiam.pl, a co za tym idzie niepotrzebne wydłużenie procesu rezerwacji.

Płatności.pl

Płatności.pl to system internetowych płatności dzięki któremu wpłacone pieniądze już po kilku minutach pojawiają się na docelowym koncie. Klient dokonujący płatności tą metodą nie ponosi z tytułu dokonania przelewu żadnych kosztów ani nie jest obciążony żadnymi prowizjami. Dokonywanie transakcji pieniężnych w serwisie Zasypiam.pl poprzez system Płatności.pl jest całkowicie bezpłatne.

Płacąc za rezerwację należy pamiętać...

W tytule wpłaty musi być zawsze podany numer rezerwacji. Opłaty dokonywane za pośrednictwem systemu Płatności.pl zawierają automatycznie wpisane w tytule numery rezerwacji, za którą dokonywana jest opłata. Dokonanie wpłaty pieniędzy w banku lub dokonanie przelewu na nasze konta bankowe wymaga wpisania numeru rezerwacji. Podanie numeru rezerwacji w tytule płatności jest bardzo ważne, gdyż pozwala na szybką identyfikację opłaconej rezerwacji i pozytywne jej zatwierdzenie poprzez zmianę statusu z rezerwacji wstępnej na rezerwację właściwą.

Dokonując płatności za rezerwacje zaliczkowe i bezzaliczkowe należy pamiętać, że czas przeznaczony na tę czynność wynosi 72 godziny od momentu potwierdzenia rezerwacji. W przypadku płatności za rezerwację typu Last Minute czas ten wynosi tylko 2 godziny! Opłata za rezerwacje bezzaliczkowe i Last Minute jest alternatywną formą zatwierdzenia dokonanej wcześniej rezerwacji.

Dokonanie opłaty za rezerwację należy potwierdzić na stronie rezerwacyjnej poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku. Czynność ta ma na celu wydłużyć czas oczekiwania na zaksięgowanie na naszych kontach bankowych wpłaconej kwoty pieniężnej, oraz nie dopuścić do automatycznego anulowania rezerwacji w przypadku przekroczenia określonego czasu przeznaczonego na opłacenie rezerwacji.

Dokonując przelewów lub wpłat z zagranicy na nasze konta bankowe podane powyżej należy pamiętać o podaniu nr. SWIFT.

Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane