Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Noclegi w Poznań - baza obiektów noclegowych w Poznaniu - Zasypiam.pl

Noclegi w Poznań - baza obiektów noclegowych w Poznaniu - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Noclegi Poznań

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Poznań to niezwykle nowoczesne i bardzo zadbane miasta z ciekawą historią i silnie zakorzenionymi tradycjami. Jego mieszkańcy to ludzie o silnych charakterach i mocnej tożsamości kulturowej związanej z regionem wielkopolski. Pełno jest tutaj ciekawych zabytków, do których zalicza się Ostrów Tumski, Zamek Cesarski, Stary Rynek na którym podziwiać można renesansowy ratusz i stukające się głowami słynne na całą Polskę poznańskie koziołki, Operę, Collegium Minus Uniwersytetu Adama Mickiewicza i wiele innych.

Zabytkowe kamienice miasta są wyjątkowo dobrze utrzymane i zachwycają swoją różnorodnością. Oprócz światowej klasy zabytków uwagę zwracają również dużo młodsze obiekty, a których jako wyróżniający się trzeba wskazać Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar o industrialnym charakterze, gdzie spędzić można długie godziny chodząc po licznych sklepach.

Poznań to również miasto, w którym bardzo czuje się europejskość. Od wieków Poznań stanowił jeden z głównych ośrodków przemysłowych i handlowych w naszym kraju. Poznań jest również najstarszym tzw. centrum wystawienniczym w Polsce. Chyba nie ma osoby, która nie słyszała o słynnych poznańskich targach, których tradycja sięga początków lat dwudziestych ubiegłego wieku. Na czas targów o miasta zjeżdżają się wystawcy i uczestnicy z Polski, Europy i pozostałych części świata. Targi to jedne z najważniejszych wydarzeń odbywających się w tym regionie, które przez wieki miały ogromny wpływ na rozwój miasta.
Z uwagi na niewątpliwe walory turystyczne oraz organizowane tutaj wydarzenia targowe, noclegi w Poznaniu są liczne i bardzo różnorodne. Po podjęciu decyzji o wybraniu konkretnego terminu przyjazdu do Poznania zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas zbiorem ofert noclegów. Wszystkie noclegi zostały dokładnie opisane. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej. A w razie jakichkolwiek pytań dajemy Państwu również możliwość kontaktu telefonicznego lub przy pomocy gadugadu lub skype.

Lista noclegów

Noclegi w Poznaniu

 •   Już od 55.36 PLN/os/dobę!
  Apartament Viator

  Apartament Viator Poznań, Piątkowo

  14
  Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesny dwupoziomowy lokal z przytulnie i funkcjonalnie urządzonymi wnętrzami, 15 minut jazdy komunikacją publiczną od... (więcej)
 •   Już od 90.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Apartlux 2

  Apartament Apartlux 2 Poznań, Stare Miasto

  2
  Zapraszam do Apartamentu w zabytkowej Neobarokowej Kamienicy w samym sercu Poznania pomiędzy Centrum Handlowym Starym Browarem 200 metrów (3 min. pies... (więcej)
 •   Już od 90.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Apartlux 1

  Apartament Apartlux 1 Poznań, Stare Miasto

  2
  Zapraszam do Apartamentu w zabytkowej Neobarokowej Kamienicy w samym sercu Poznania pomiędzy Centrum Handlowym Starym Browarem 200 metrów (3 min. pies... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane