Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Noclegi Kraków - baza obiektów noclegowych w Krakowie - Zasypiam.pl

Noclegi Kraków - baza obiektów noclegowych w Krakowie - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Noclegi Kraków

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Dla wielu osób to właśnie w Krakowie bije prawdziwe serce Polski. Stolica województwa małopolskiego swoją historię rozpoczyna w najbardziej zamierzchłych czasach naszego kraju. Przez stulecia na rozwój miasta wpływ miało wiele historycznych wydarzeń, a dzięki położeniu geograficznemu i licznych szlakach handlowych, które przebiegały przez miasto, Kraków ma charakter multikulturowej metropolii.

Ruch turystyczny w mieście nie ustaje przez cały okrągły rok. Przybywają tutaj licznie turyści zarówno z kraju, jak i z całego świata. Oprócz krótkich wycieczek, wiele zwłaszcza młodych osób decyduje się nawet na kilkumiesięczne pobyty związane z nabywaniem doświadczenia w nauce lub pracy w naszym kraju. Do Krakowa warto przyjechać przede wszystkim ze względu na światowej klasy architekturę. Jak najważniejsze zabytki trzeba tutaj wskazać Kościół Mariacki, ze słynnym ołtarzem wykonanym przez Wita Stwosza, Sukiennice w których nabyć można różnego rodzaju pamiątki i wyroby regionalne, Zamek Wawel będący dawną rezydencją królów Polski, Barbakan, dzielnicę żydowską czyli słynny krakowski Kazimierz i wiele innych. W mieście pełno jest pięknych kamienic, w których kryją się urocze restauracje i przytulne kawiarnie, w których można dobrze zjeść i wypić lampkę dobrego wina. Oprócz wskazanych walorów architektonicznych warto również zwrócić uwagę na możliwość wzięcia udziału w licznie organizowanych tutaj imprezach kulturalnych. Miasto nigdy nie śpi i zawsze dzieje się coś ciekawego.

Przed zaplanowaniem wyjazdu proponujemy skorzystać z usług oferowanych przez nasz serwis i zapoznać się jakie noclegi w Krakowie posiadamy dla Państwa. Nasza baza obiektów noclegowych jest bogata i różnorodna. Nie mam wątpliwości co do tego, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Noclegi są w atrakcyjnych cenach, każda oferta zawiera dokładny opis oraz zdjęcia. Gorąco zachęcamy Państwa do przeglądania naszej oferty i przyjazdu do Krakowa. Pobyt w tym wspaniałym mieście, z pewnością pozostanie w pamięci na długo.

Lista noclegów

Noclegi w Krakowie

 •   Już od 39.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Idylla

  Apartament Idylla Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Idylla (31 m2, parter) Podstawowym atutem mieszkania jest znakomita lokalizacja - do istotnych dla turysty miejsc można dotrzeć w ciągu k... (więcej)
 •   Już od 43.17 PLN/os/dobę!
  Apartament Izaaka

  Apartament Izaaka Kraków, Kazimierz

  6
  Apartament Izaaka (34 m2, parter) Mieszkanie o dobrym standardzie położone wewnątrz kamienicy, co zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju. Okna wych... (więcej)
 •   Już od 53.00 PLN/os/dobę!
  Studio Amorek

  Studio Amorek Kraków, Śródmieście

  3
  Kameralne Studio Amorek (16 m2) to jeden z najatrakcyjniejszych finansowo noclegów w całym Krakowie! To niewielkie studio przytulnie urządzone przez d... (więcej)
 •   Już od 45.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Amber 1

  Apartament Amber 1 Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Amber 1 (29 m2, 4 piętro) Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym ... (więcej)
 •   Już od 45.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Amber 3

  Apartament Amber 3 Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Amber 3 (30 m2, 4 piętro) Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym ... (więcej)
 •   Już od 69.50 PLN/os/dobę!
  Studio Doris

  Studio Doris Kraków, Śródmieście

  2
  Studio Doris (17 m2, parter) Funkcjonalnie, komfortowo i miło urządzone mieszkanie, położone w oficynie kamienicy. Budynek, w którym się mieści, z... (więcej)
 •   Już od 52.25 PLN/os/dobę!
  Apartament Sara

  Apartament Sara Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowe Studio z klimatyzacją. Ścisłe centrum Krakowa. Świetna lokalizacja blisko Wawelu, zabytków Kazimierza i Rynku. TV, WIFI, klimatyzacja. W pe... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane