Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Co, dlaczego i za ile - Apartamenty Zasypiam.pl

whatTitle

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile?

Co oferujemy?

Zasypiam.pl to serwis wynajmu obiektów noclegowych. Oferujemy apartamenty, studia oraz samodzielne domy w Krakowie. Wszystkie nasze obiekty wyposażone są w łazienki oraz aneksy kuchenne lub kuchnie. Wysoki standard wszystkich oferowanych przez nasz serwis obiektów sprawia, iż klienci chętniej wybierają noclegi w apartamentach niż w hotelach.

Sprawdź 10 powodów dla których lepiej wybrać apartament od hotelu »

Dlaczego u nas?

Bo rezerwując obiekty noclegowe w naszym serwisie otrzymujesz gwarancję najniższej ceny, a tym samym masz pewność, że nie przepłacasz.

Bo w Zasypiam.pl rezerwujesz On-Line, a cały proces jest bardzo prosty i krótki, co sprawia, że każdy nasz klient może szybko i sprawnie dokonać rezerwacji interesującego go obiektu noclegowego.

Bo rezerwując apartamenty On-Line w serwisie Zasypiam.pl zawsze wiesz czy interesujący Cię termin jest dostępny. Nie musisz wysyłać maili z zapytaniami o wolne terminy tak jak to jest w przypadku innych serwisów.

Bo w Zasypiam.pl możesz dokonać rezerwacji telefonicznie dzwoniąc na naszą Infolinię lub za pomocą komunikatorów internetowych typu: Skype oraz Gadu-gadu.

Bo my dajemy naszym klientom możliwość wyboru dowolnej formy płatności za dokonaną rezerwacje.

Bo w razie potrzeby nasi konsultanci służą swoją pomocą i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Bo nasza oferta zawiera sprawdzone i renomowane obiekty noclegowe, tak aby wszyscy nasi klienci nie mieli wątpliwości co do zgodności oferowanych obiektów z ich opisami w serwisie Zasypiam.pl.

Ile to kosztuje?

Rezerwując u nas masz pewność, że nie wydajesz pieniędzy na prowizje i żadne inne ukryte opłaty. My nie pobieramy prowizji od naszych klientów. Rezerwując u nas płacisz tylko za nocleg w wybranym przez Ciebie obiekcie.

Z nami zawsze zasypiasz spokojnie!

Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane