Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Apartamenty Poznań - rezerwacja apartamentów w Poznaniu - Zasypiam.pl

Apartamenty Poznań - rezerwacja apartamentów w Poznaniu - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Apartamenty Poznań

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Stolica Wielkopolski to bardzo nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miasto. Poznań cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski i zagranicy. Wiele spośród przyjeżdżających do Poznania osób powiązanych jest z tzw. turystyką biznesową polegającą na tym, że pobyt i zwiedzanie miasta łączy się z podróżą służbową.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować w naszym serwisie zbiór zawierający najbardziej atrakcyjne apartamenty w Poznaniu. Sposób rezerwacji poszczególnych obiektów jest bardzo prosty i potrwa zaledwie kilka minut. Moją Państwo wybór albo dokonać rezerwacji online poprzez wypełnienie formularza rezerwacyjnego, albo skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Konsultanta i zarezerwować interesujący Państwa obiekt podczas rozmowy telefonicznej, przez skype lub gadugadu. Wszystkie apartamenty umieszczone w naszym serwisie mają dokładne opisy, które pomogą Państwu zorientować się, czy dany obiekt odpowiada oczekiwaniom. Opis zawiera informacje o dokładniej lokalizacji, wyposażeniu, parkingu, sposobie i metodach płatności oraz dostępnych wolnych terminach oznaczonych na aktywnym kalendarzu.

Będąc w Poznaniu koniecznie trzeba zobaczyć stare miasto: rynek z renesansowym Ratuszem i słynnymi koziołkami, Odwach, Ostrów Tumski, Teatr Wielki, Bibliotekę Raczyńskich lub pozostałości murów obronnych. Z bardziej nowoczesnych form polecić można budynek poznańskich targów oraz Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar. W Poznaniu ciężko jest się nudzić. Oprócz oczywistych walorów turystycznych odbywają się tutaj również liczne imprezy kulturalne, w których warto wziąć udział.

Lista apartamentów

Apartamenty w Poznaniu

 •   Już od 55.36 PLN/os/dobę!
  Apartament Viator

  Apartament Viator Poznań, Piątkowo

  14
  Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesny dwupoziomowy lokal z przytulnie i funkcjonalnie urządzonymi wnętrzami, 15 minut jazdy komunikacją publiczną od... (więcej)
 •   Już od 90.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Apartlux 2

  Apartament Apartlux 2 Poznań, Stare Miasto

  2
  Zapraszam do Apartamentu w zabytkowej Neobarokowej Kamienicy w samym sercu Poznania pomiędzy Centrum Handlowym Starym Browarem 200 metrów (3 min. pies... (więcej)
 •   Już od 90.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Apartlux 1

  Apartament Apartlux 1 Poznań, Stare Miasto

  2
  Zapraszam do Apartamentu w zabytkowej Neobarokowej Kamienicy w samym sercu Poznania pomiędzy Centrum Handlowym Starym Browarem 200 metrów (3 min. pies... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane