Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Apartamenty Kraków - rezerwacja apartamentów w Krakowie - Zasypiam.pl

Apartamenty Kraków - rezerwacja apartamentów w Krakowie - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Apartamenty Kraków

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Gorąco zachęcamy Państwa do przeglądania naszej oferty zawierającej najciekawsze apartamenty w Krakowie, które dzięki nam zarezerwować można z gwarancją najniższej ceny. Wszystkie oferty zawierają dokładne opisy z takimi informacjami jak dokładna lokalizacja, liczba wolnych miejsc, wyposażenie pokoi, możliwości parkingowe oraz warunki dokonywania rezerwacji i płatności. Pod każdą ofertą odnajdą Państwo również kalendarz, dzięki któremu w łatwy sposób można zorientować się, czy interesujące Państwa apartamenty mają wolne terminy.

Kraków to wyjątkowo urocze miasto, do którego warto wybrać się o każdej porze roku i każdym towarzystwie. Pobyt w Krakowie można przeznaczyć na zwiedzanie miasta lub uczestnictwo w licznie organizowanych tutaj różnego rodzaju imprezach kulturalnych. Miasto ma bardzo wiele do zaoferowania swoim turystom i bez wątpienia nikt nie będzie mógł narzekać tam na brak atrakcji. Do miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc w tym mieście zaliczyć można Rynek z kościołem Mariackim i znajdującym się w nim słynnym ołtarzem Wita Stwosza, Sukiennice gdzie nabyć można pamiątki i wyroby regionalne, Barbakan, Kościół św. Piotra i Pawła, Collegium Maius oraz Zamek na Wawelu – dawną rezydencję królów Polski.

Do Krakowa przyjechać można samochodem, pociągiem, autobusem oraz samolotem. Dobra komunikacja z pozostałą częścią kraju wynika przede wszystkim z położenia geograficznego, które przez wieki uczyniło z Krakowa główny węzeł komunikacyjny nie tylko w regionie, ale także w kraju.

Lista apartamentów

Apartamenty w Krakowie

 •   Już od 39.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Idylla

  Apartament Idylla Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Idylla (31 m2, parter) Podstawowym atutem mieszkania jest znakomita lokalizacja - do istotnych dla turysty miejsc można dotrzeć w ciągu k... (więcej)
 •   Już od 43.17 PLN/os/dobę!
  Apartament Izaaka

  Apartament Izaaka Kraków, Kazimierz

  6
  Apartament Izaaka (34 m2, parter) Mieszkanie o dobrym standardzie położone wewnątrz kamienicy, co zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju. Okna wych... (więcej)
 •   Już od 45.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Amber 1

  Apartament Amber 1 Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Amber 1 (29 m2, 4 piętro) Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym ... (więcej)
 •   Już od 45.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Amber 3

  Apartament Amber 3 Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Amber 3 (30 m2, 4 piętro) Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym ... (więcej)
 •   Już od 52.25 PLN/os/dobę!
  Apartament Sara

  Apartament Sara Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowe Studio z klimatyzacją. Ścisłe centrum Krakowa. Świetna lokalizacja blisko Wawelu, zabytków Kazimierza i Rynku. TV, WIFI, klimatyzacja. W pe... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane