Studia Kraków - apartamenty typu studio w Krakowie - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Studia Kraków

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Kraków to miasto będące stolicą Małopolski i jeden z głównych ośrodków turystycznych w kraju. Swoimi turystycznymi walorami przyciąga wiele zwiedzających, którzy przyjeżdżają tutaj z najdalszych zakątków kraju i zza granicy. Wiele spośród zabytków Krakowa zaliczanych jest do światowej klasy, a niektóre wpisane są na listę dziedzictwa UNESCO. W Krakowie zobaczyć można m.in. jeden z największych rynków w całej Europie. Podziwiać na nim można Kościół Mariacki oraz Sukiennice. Będąc w Krakowie obowiązkowo w planie zwiedzania musi się znaleźć również Zamek na Wawelu – dawna rezydencja królów Polski.

Zachęcamy Państwa do przeglądania ofert umieszczonych w naszym serwisie, ponieważ zawierają one najatrakcyjniejsze studia w Krakowie. Wszystkie oferty zawierają szczegółowe opisy, z którymi prosimy zapoznać się przed dokonaniem rezerwacji konkretnego terminu. W opisie studia można znaleźć takie informacje jak wyposażenie, ilość wolnych miejsc, opcje skorzystania z parkingu oraz warunki płatności. Rezerwowane za pośrednictwem naszego serwisu studio posiada również gwarancję najniższej ceny, co oznacza że cena danego noclegu nie będzie niższa w innych serwisach.

Rezerwacji można dokonać na kilka różnych sposób. Aby udogodnić Państwu przeprowadzenie tego procesu, dajemy możliwość skontaktowania się z naszym biurem obsługi klienta telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem skype i gadugadu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się z pozostałymi informacjami umieszczonymi w zakładce dotyczącej najczęściej zadawanych pytań.

Lista studiów

Studia w Krakowie

 •   Już od 75.00 PLN/os/dobę!
  Studio Stylish Wolf 2os.|3min. centrum

  Studio Stylish Wolf 2os.|3min. centrum Kraków, Stare Miasto

  2
  Doskonale ulokowany przy Krakowskim Rynku i Dworcu Głównym apartament 2 osobowy. Mieszkanie składa się z 1 stylowo urządzonego pokoju sypialnianego i ... (więcej)
 •   Już od 40.00 PLN/os/dobę!
  Studio Verbena (pokój / guest room)

  Studio Verbena (pokój / guest room) Kraków, Stare Miasto

  4
  Pokój gościnny Verbena mieści się w budynku usytuowanym pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić S... (więcej)
 •   Już od 40.00 PLN/os/dobę!
  Studio Rdest (pokój / guest room)

  Studio Rdest (pokój / guest room) Kraków, Stare Miasto

  4
  Pokój gościnny Rdest mieści się w budynku usytuowanym pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić Sta... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Studio Wrzosowe

  Studio Wrzosowe Kraków, Stare Miasto

  4
  Studio Wrzosowe jest położone pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić Stare Miasto będą zadowolon... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Studio Sting

  Studio Sting Kraków, Stare Miasto

  4
  Urocze, klimatyzowane studio, w eleganckim apartamentowcu Sobieski Residence, w centrum Krakowa. Jest to obiekt o wysokim standardzie wykończenia, str... (więcej)
 •   Już od 56.00 PLN/os/dobę!
  Studio Cynamonowe

  Studio Cynamonowe Kraków, Stare Miasto

  5
  Studio Cynamonowe jest położone na drugim piętrze budynku usytuowanego pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które pla... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Studio Cafe de Cuba

  Studio Cafe de Cuba Kraków, Stare Miasto

  4
  Urocze studio położone na poddaszu zabytkowej kamienicy. Ciemne, stare belki podtrzymujące dach tworzą niezwykłą atmosferę spokoju i relaksu. Ogromn... (więcej)
 •   Już od 63.33 PLN/os/dobę!
  Studio Cafe Brasil

  Studio Cafe Brasil Kraków, Stare Miasto

  3
  Przytulne mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Największą jego zaletą jest wspaniały widok, rozpościerający się na mury obronne, od Bramy Floriańskiej p... (więcej)
 •   Już od 53.00 PLN/os/dobę!
  Studio Amorek

  Studio Amorek Kraków, Śródmieście

  3
  Kameralne Studio Amorek (16 m2) to jeden z najatrakcyjniejszych finansowo noclegów w całym Krakowie! To niewielkie studio przytulnie urządzone przez d... (więcej)
 •   Już od 69.50 PLN/os/dobę!
  Studio Doris

  Studio Doris Kraków, Śródmieście

  2
  Studio Doris (17 m2, parter) Funkcjonalnie, komfortowo i miło urządzone mieszkanie, położone w oficynie kamienicy. Budynek, w którym się mieści, z... (więcej)
 •   Już od 45.00 PLN/os/dobę!
  Studio ulica Lubomirskiego m 8

  Studio ulica Lubomirskiego m 8 Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowy, nowoczesny apartament dla 4 osób, o pięknym wykończeniu, z rozkładaną sofą i antresolą. 4 minuty pieszo od Dworca Głównego. Apartament ur... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane