Noclegi Wrocław - baza obiektów noclegowych we Wrocławiu - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Noclegi Wrocław

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Wrocław to nowoczesne i szybko rozwijające się miasto. Z racji faktu, iż większość mieszkańców to ludność napływowa utarło się powiedzenie, że we Wrocławiu panuje mentalność wschodnia, która objawia się tym, że panuje tutaj wyjątkowa atmosfera, a mieszkańcy są przyjaźni i otwarci. Corocznie przybywają tutaj tysiące turystów z Polski i zza granicy, głównie z Niemiec. Idąc ulicami Wrocławia słychać jednak różne języki: rosyjski, hiszpański, angielski. Świadczy to o tym, że zainteresowanie miastem rośnie i ma ono wiele do zaoferowania odwiedzającym je turystom. Urok tego miejsca polega przede wszystkim na tym, że każdy może poczuć się tu, jak w domu.

Chociaż większość miasta w dużej mierze ucierpiała na skutek prowadzonych działań wojennych, we Wrocławiu zachowało się wiele pięknych zabytków. Do najważniejszych zaliczyć trzeba zabudowę starego miasta czyli Ostrów Tumski i Rynek z budynkiem Ratusza i zabytkowymi kamienicami, a także Halę Stulecia i Dworzec Kolejowy Wrocław Główny. Będąc w mieście warto również wybrać się do Ogrodu Japońskiego, zobaczyć wrocławski stadion miejski lub obejrzeć pokaz multimedialnej fontanny na tzw. Pergoli. Bez wątpienia nikt w tym mieście nie będzie mógł narzekać na brak zajęć. Atrakcje turystyczne zostały przygotowane dla turystów w każdym wieku i spotkać je można niemal na każdym kroku. Na uwagę zasługuje również życie nocne miasta, które przez całą dobę jest ruchliwe i głośnie czym gwarantuje wesołe spędzenie czasu.

Noclegi we Wrocławiu są bardzo różnorodne. Każdego, kto podjął już decyzję o przyjeździe do Wrocławia w niedalekiej przyszłości zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas wrocławską bazą noclegową. W naszym serwisie odnaleźć można najbardziej atrakcyjne noclegi w mieście. Każda oferta zawiera pakiet istotnych informacji takich jak dokładna lokalizacja, wyposażenie pokoi, liczba dostępnych miejsc, sposób zapłaty oraz informacje o możliwości rezerwacji konkretnych terminów. Proces rezerwacji jest szybki i prosty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo oraz telefonicznie.

Lista noclegów

Noclegi we Wrocławiu

 •   Już od 45.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Rynek | Parking

  Apartament Rynek | Parking Wrocław, Stare Miasto

  4
  Komfortowy dwupokojowy apartament przy rynku we Wrocławiu. Niekwestionowaną zaletą jest miejsce parkingowe w centrum miasta. Apartament przeznaczony d... (więcej)
 •   Już od 65.00 PLN/os/dobę!
  Apartament 3 min. Rynek M2 2 os. | Parking.

  Apartament 3 min. Rynek M2 2 os. | Parking. Wrocław, Stare Miasto

  2
  Komfortowy apartament przy rynku we Wrocławiu. Apartament przeznaczony dla maksymalnie 2 osób. 3 minuty pieszo na płytę rynku. W niedalekiej odległośc... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Apartament 3 min. Rynek M3 2 os. | Parking.

  Apartament 3 min. Rynek M3 2 os. | Parking. Wrocław, Stare Miasto

  2
  Komfortowy apartament przy rynku we Wrocławiu. Apartament przeznaczony dla maksymalnie 2 osób. 3 minuty pieszo na płytę rynku. W niedalekiej odległośc... (więcej)
 •   Już od 35.00 PLN/os/dobę!
  Apartament 3 min. Rynek M1 2 pok. | 4 os. | Parking

  Apartament 3 min. Rynek M1 2 pok. | 4 os. | Parking Wrocław, Stare Miasto

  4
  Komfortowy apartament 2 pokojowy przy rynku we Wrocławiu. Apartament przeznaczony dla maksymalnie 4 osób. 3 minuty pieszo na płytę rynku. W niedalekie... (więcej)
 •   Już od 55.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Wygodny 2 pokojowy + PARKING | dla 4 osób

  Apartament Wygodny 2 pokojowy + PARKING | dla 4 osób Wrocław, Śródmieście

  4
  Wygodnie i niedaleko centrum. 2 pokoje, łazienka, balkon, PARKING. 4 os. Apartament 2 pokojowy: salon + sypialnia z łazienką i miejscem parkingow... (więcej)
 •   Już od 85.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Lux Ostrów Tumski

  Apartament Lux Ostrów Tumski Wrocław, Centrum

  2
  »»» Ekskluzywny Apartament znajduje się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na Starym Mieście we Wrocławiu. Wnętrze holu i klatki jak i całe... (więcej)
 •   Już od 85.00 PLN/os/dobę!
  Studio LUX Rynek - Ruska

  Studio LUX Rynek - Ruska Wrocław, Stare Miasto

  2
  Ekskluzywny Apartament znajduje się w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Wrocławia. Wnętrze holu i klatki jak i całego mieszkania ... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane