Noclegi Kraków - baza obiektów noclegowych w Krakowie - Zasypiam.pl

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami

Noclegi Kraków

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Dla wielu osób to właśnie w Krakowie bije prawdziwe serce Polski. Stolica województwa małopolskiego swoją historię rozpoczyna w najbardziej zamierzchłych czasach naszego kraju. Przez stulecia na rozwój miasta wpływ miało wiele historycznych wydarzeń, a dzięki położeniu geograficznemu i licznych szlakach handlowych, które przebiegały przez miasto, Kraków ma charakter multikulturowej metropolii.

Ruch turystyczny w mieście nie ustaje przez cały okrągły rok. Przybywają tutaj licznie turyści zarówno z kraju, jak i z całego świata. Oprócz krótkich wycieczek, wiele zwłaszcza młodych osób decyduje się nawet na kilkumiesięczne pobyty związane z nabywaniem doświadczenia w nauce lub pracy w naszym kraju. Do Krakowa warto przyjechać przede wszystkim ze względu na światowej klasy architekturę. Jak najważniejsze zabytki trzeba tutaj wskazać Kościół Mariacki, ze słynnym ołtarzem wykonanym przez Wita Stwosza, Sukiennice w których nabyć można różnego rodzaju pamiątki i wyroby regionalne, Zamek Wawel będący dawną rezydencją królów Polski, Barbakan, dzielnicę żydowską czyli słynny krakowski Kazimierz i wiele innych. W mieście pełno jest pięknych kamienic, w których kryją się urocze restauracje i przytulne kawiarnie, w których można dobrze zjeść i wypić lampkę dobrego wina. Oprócz wskazanych walorów architektonicznych warto również zwrócić uwagę na możliwość wzięcia udziału w licznie organizowanych tutaj imprezach kulturalnych. Miasto nigdy nie śpi i zawsze dzieje się coś ciekawego.

Przed zaplanowaniem wyjazdu proponujemy skorzystać z usług oferowanych przez nasz serwis i zapoznać się jakie noclegi w Krakowie posiadamy dla Państwa. Nasza baza obiektów noclegowych jest bogata i różnorodna. Nie mam wątpliwości co do tego, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Noclegi są w atrakcyjnych cenach, każda oferta zawiera dokładny opis oraz zdjęcia. Gorąco zachęcamy Państwa do przeglądania naszej oferty i przyjazdu do Krakowa. Pobyt w tym wspaniałym mieście, z pewnością pozostanie w pamięci na długo.

Lista noclegów

Noclegi w Krakowie

 •   Już od 37.50 PLN/os/dobę!
  Apartament Relax 4 osoby + parking

  Apartament Relax 4 osoby + parking Kraków, Bronowice

  4
  Apartament 2 pokojowy - salon + sypialnia z łazienką i miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

  Apartament znajduje się na nowowybudowanym ogr... (więcej)

 •   Już od 37.50 PLN/os/dobę!
  Apartament Przy Rynku i Dworcu. 4osobowy

  Apartament Przy Rynku i Dworcu. 4osobowy Kraków, Stare Miasto

  4
  Doskonale ulokowany przy Krakowskim Rynku i Dworcu Głównym apartament 4 osobowy. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi sypialnianych i niezależ... (więcej)
 •   Już od 70.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Przy Rynku i Dworcu. 2osobowy

  Apartament Przy Rynku i Dworcu. 2osobowy Kraków, Stare Miasto

  2
  Doskonale ulokowany przy Krakowskim Rynku i Dworcu Głównym apartament 2 osobowy. Mieszkanie składa się z 1 pokoju sypialnianego i aneksu kuchennego or... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Nowość!
  Apartament Przytulne Studio przy Rynku. 2osobowy

  Apartament Przytulne Studio przy Rynku. 2osobowy Kraków, Stare Miasto

  2
  Doskonale ulokowany przy Krakowskim Rynku i Dworcu Głównym apartament 2 osobowy. Mieszkanie składa się z 1 pokoju sypialnianego i aneksu kuchennego or... (więcej)
 •   Już od 40.00 PLN/os/dobę!
  Studio Verbena (pokój / guest room)

  Studio Verbena (pokój / guest room) Kraków, Stare Miasto

  4
  Pokój gościnny Verbena mieści się w budynku usytuowanym pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić S... (więcej)
 •   Już od 40.00 PLN/os/dobę!
  Studio Rdest (pokój / guest room)

  Studio Rdest (pokój / guest room) Kraków, Stare Miasto

  4
  Pokój gościnny Rdest mieści się w budynku usytuowanym pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić Sta... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Studio Wrzosowe

  Studio Wrzosowe Kraków, Stare Miasto

  4
  Studio Wrzosowe jest położone pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić Stare Miasto będą zadowolon... (więcej)
 •   Już od 38.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Cafe Colombia

  Apartament Cafe Colombia Kraków, Stare Miasto

  10
  Przestronne i wygodne mieszkanie, mieszczące się w zabytkowej kamienicy. Największą jego zaletą jest położenie i wspaniały widok rozpościerający się z... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Studio Sting

  Studio Sting Kraków, Stare Miasto

  4
  Urocze, klimatyzowane studio, w eleganckim apartamentowcu Sobieski Residence, w centrum Krakowa. Jest to obiekt o wysokim standardzie wykończenia, str... (więcej)
 •   Już od 52.50 PLN/os/dobę!
  Apartament Amaryllis

  Apartament Amaryllis Kraków, Stare Miasto

  4
  Apartament Amaryllis położony jest w ścisłym centrum Krakowa - Stare Miasto, w odległości 800 m od Rynku Głównego (10 minut pieszo). Jest to komfortow... (więcej)
 •   Już od 56.00 PLN/os/dobę!
  Studio Cynamonowe

  Studio Cynamonowe Kraków, Stare Miasto

  5
  Studio Cynamonowe jest położone na drugim piętrze budynku usytuowanego pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które pla... (więcej)
 •   Już od 37.78 PLN/os/dobę!
  Apartament Rozmarynowy

  Apartament Rozmarynowy Kraków, Stare Miasto

  9
  Apartament Rozmarynowy jest położony pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić Stare Miasto będą za... (więcej)
 •   Już od 50.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Bono 2

  Apartament Bono 2 Kraków, Stare Miasto

  6
  Przestronny i jasny apartament o wysokim standardzie wykończenia, położony w starej kamienicy, tuż obok Galerii Krakowskiej i Plant. Bardzo dobrze wyp... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Studio Cafe de Cuba

  Studio Cafe de Cuba Kraków, Stare Miasto

  4
  Urocze studio położone na poddaszu zabytkowej kamienicy. Ciemne, stare belki podtrzymujące dach tworzą niezwykłą atmosferę spokoju i relaksu. Ogromn... (więcej)
 •   Już od 63.33 PLN/os/dobę!
  Studio Cafe Brasil

  Studio Cafe Brasil Kraków, Stare Miasto

  3
  Przytulne mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Największą jego zaletą jest wspaniały widok, rozpościerający się na mury obronne, od Bramy Floriańskiej p... (więcej)
 •   Już od 52.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Jaśminowy

  Apartament Jaśminowy Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Jaśminowy jest położony w budynku usytuowanym pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Kazimierzem. Wszystkie Osoby, które planują zwiedzić ... (więcej)
 •   Już od 39.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Idylla

  Apartament Idylla Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Idylla (31 m2, parter) Podstawowym atutem mieszkania jest znakomita lokalizacja - do istotnych dla turysty miejsc można dotrzeć w ciągu k... (więcej)
 •   Już od 43.17 PLN/os/dobę!
  Apartament Izaaka

  Apartament Izaaka Kraków, Kazimierz

  6
  Apartament Izaaka (34 m2, parter) Mieszkanie o dobrym standardzie położone wewnątrz kamienicy, co zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju. Okna wych... (więcej)
 •   Już od 65.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Bono 1

  Apartament Bono 1 Kraków, Stare Miasto

  4
  Eleganckie i ciekawie zaaranżowane komfortowe mieszkanie. Pokój został podzielony dzięki zastosowaniu zróżnicowania poziomów podłogi na dwie strefy - ... (więcej)
 •   Już od 53.00 PLN/os/dobę!
  Studio Amorek

  Studio Amorek Kraków, Śródmieście

  3
  Kameralne Studio Amorek (16 m2) to jeden z najatrakcyjniejszych finansowo noclegów w całym Krakowie! To niewielkie studio przytulnie urządzone przez d... (więcej)
 •   Już od 35.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Bono 3

  Apartament Bono 3 Kraków, Stare Miasto

  10
  Przestronny i wygodny apartament, mieszczący się w starej kamienicy, w pobliżu Plant, Barbakanu i Bramy Floriańskiej oraz Galerii Krakowskiej i Dworca... (więcej)
 •   Już od 96.33 PLN/os/dobę!
  Studio Rosa

  Studio Rosa Kraków, Kazimierz

  3
  Rosa to 2 osobowy klimatyzowany apartament o powierzchni 30m2, z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością połączenia w jedno podwójne) w sypialni ora... (więcej)
 •   Już od 96.33 PLN/os/dobę!
  Apartament Chaja

  Apartament Chaja Kraków, Kazimierz

  3
  Chaja to 2 osobowy klimatyzowany apartament o powierzchni 35m2, z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością połączenia w jedno podwójne) w sypialni or... (więcej)
 •   Już od 96.33 PLN/os/dobę!
  Apartament Manka

  Apartament Manka Kraków, Kazimierz

  3
  Manka to 2 osobowy klimatyzowany apartament z balkonem o powierzchni 40m2, z jednym łożem małżeńskim w sypialni oraz dodatkową rozkładaną sofą przezna... (więcej)
 •   Już od 96.33 PLN/os/dobę!
  Apartament Regina

  Apartament Regina Kraków, Kazimierz

  3
  Regina to 2 osobowy klimatyzowany apartament o powierzchni 35m2, z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością połączenia w jedno podwójne) w sypialni o... (więcej)
 •   Już od 45.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Amber 1

  Apartament Amber 1 Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Amber 1 (29 m2, 4 piętro) Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym ... (więcej)
 •   Już od 45.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Amber 2

  Apartament Amber 2 Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Amber 2 (30 m2, 4 piętro) Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym ... (więcej)
 •   Już od 45.80 PLN/os/dobę!
  Apartament Amber 3

  Apartament Amber 3 Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Amber 3 (30 m2, 4 piętro) Funkcjonalnie urządzone, dwupoziomowe mieszkanie położone w kamienicy, z wejściem z oficyny. Budynek, w którym ... (więcej)
 •   Już od 69.50 PLN/os/dobę!
  Studio Doris

  Studio Doris Kraków, Śródmieście

  2
  Studio Doris (17 m2, parter) Funkcjonalnie, komfortowo i miło urządzone mieszkanie, położone w oficynie kamienicy. Budynek, w którym się mieści, z... (więcej)
 •   Już od 63.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Black Coffee, Sypialnia + Salon, Stare Miasto

  Apartament Black Coffee, Sypialnia + Salon, Stare Miasto Kraków, Stare Miasto

  4
  Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41m2 w samym sercu Krakowa. Składa się z salonu z podwójną rozkładaną sofą, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z... (więcej)
 •   Już od 63.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Hot Chocolate, Sypialnia+Salon, Stare Miasto

  Apartament Hot Chocolate, Sypialnia+Salon, Stare Miasto Kraków, Stare Miasto

  4
  Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42m2 w samym sercu Krakowa. Składa się z salonu z dwuosobową rozkładaną sofą, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki... (więcej)
 •   Już od 52.25 PLN/os/dobę!
  Apartament Nirwana

  Apartament Nirwana Kraków, Stare Miasto

  4
  o przytulne studio jest Blisko Rynku, krakowskich Błoń. Do dyspozycji darmowy parking, internet LTE, ręczniki, pościel. Bliskie sąsiedztwo Akademii Gó... (więcej)
 •   Już od 52.25 PLN/os/dobę!
  Apartament Extaza

  Apartament Extaza Kraków, Stare Miasto

  4
  Doskonała lokalizacja, pomiędzy Rynkiem, Dworcem Głównym, Wawelem i starą żydowską dzielnicą Kazimierz - wszędzie kilka minut piechotą. 2 wygodne sof... (więcej)
 •   Już od 52.25 PLN/os/dobę!
  Apartament Sara

  Apartament Sara Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowe Studio z klimatyzacją. Ścisłe centrum Krakowa. Świetna lokalizacja blisko Wawelu, zabytków Kazimierza i Rynku. TV, WIFI, klimatyzacja. W pe... (więcej)
 •   Już od 39.83 PLN/os/dobę!
  Apartament Old Town Residence Plac Wolnica 9

  Apartament Old Town Residence Plac Wolnica 9 Kraków, Kazimierz

  6
  Świetnie zlokalizowany apartament na krakowskim Kazimierzu. Składa się z przestronnego pokoju, w którym znajdują sie 2 rozkładane sofy, łazienki oraz ... (więcej)
 •   Już od 39.83 PLN/os/dobę!
  Apartament Przy Krakowskich Bulwarach at Wietora

  Apartament Przy Krakowskich Bulwarach at Wietora Kraków, Kazimierz

  6
  Dwu pokojowe przytulne mieszkanie, położone w zacisznym miejscu w sercu Krakowskiego Kazimierza tuż przy Bulwarach Wiślanych. 5 minut spacerkiem od Wa... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Apartament Zebra

  Apartament Apartament Zebra Kraków, Krowodrza

  6
  Komfortowy apartament trzy pokojowy. Przestronny i nowoczesny. ... (więcej)
 •   Już od 58.33 PLN/os/dobę!
  Apartament Lux na Piłsudskiego 11/29

  Apartament Lux na Piłsudskiego 11/29 Kraków, Stare Miasto

  6
  Luksusowy i nowoczesny apartament dla 6 osób z 2 sypialniami i pokojem dziennym. 2 minuty pieszo do Rynku Głównego i 3 minuty pieszo od Wawelu. Doskon... (więcej)
 •   Już od 75.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Elegancja

  Apartament Elegancja Kraków, Stare Miasto

  4
  Elegancki apartament dla 4 osób z sypialnią i pokojem dziennym. Znajduje się na ulicy Piłsudskiego 11. Usytuowany na III piętrze w nowo wyremontowanej... (więcej)
 •   Już od 45.00 PLN/os/dobę!
  Studio ulica Lubomirskiego m 8

  Studio ulica Lubomirskiego m 8 Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowy, nowoczesny apartament dla 4 osób, o pięknym wykończeniu, z rozkładaną sofą i antresolą. 4 minuty pieszo od Dworca Głównego. Apartament ur... (więcej)
 •   Już od 45.00 PLN/os/dobę!
  Studio ulica Lubomirskiego m 8a

  Studio ulica Lubomirskiego m 8a Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowy, nowoczesny apartament dla 4 osób, o pięknym wykończeniu, z rozkładaną sofą i antresolą. 4 minuty pieszo od Dworca Głównego. Apartament ur... (więcej)
 •   Już od 45.00 PLN/os/dobę!
  Studio ulica Lubomirskiego m 8b

  Studio ulica Lubomirskiego m 8b Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowy, nowoczesny apartament dla 4 osób, o pięknym wykończeniu, z rozkładaną sofą i antresolą. 4 minuty pieszo od Dworca Głównego. Apartament ur... (więcej)
 •   Już od 45.00 PLN/os/dobę!
  Studio ulica Lubomirskiego m 9

  Studio ulica Lubomirskiego m 9 Kraków, Stare Miasto

  4
  Komfortowy, nowoczesny apartament dla 4 osób, o pięknym wykończeniu, z rozkładaną sofą i antresolą. 4 minuty pieszo od Dworca Głównego. Apartament ur... (więcej)
 •   Już od 35.00 PLN/os/dobę!
  Apartament SECESJA

  Apartament SECESJA Kraków, Zwierzyniec

  4
  Apartament SECESJA to oddzielne mieszkanie na parterze w budynku dwurodzinnym. Obiekt składa z: dużego pokoju - (część sypialna - od 1 do 4 osób, a n... (więcej)
 •   Już od 55.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Sherwood

  Apartament Sherwood Kraków, Stare Miasto

  4
  Kraków, Stare Miasto, ul. Długa, Apartament Sherwood Zaledwie 6 minutowy spacerek do Rynku Głównego, Sukiennic, Kościoła Mariackiego, teatrów, gale... (więcej)
 •   Już od 52.50 PLN/os/dobę!
  Apartament A2

  Apartament A2 Kraków, Śródmieście

  4
  Apartament położony w centrum Krakowa, w cichej, spokojnej okolicy. Mieści się w 3-piętrowej, odrestaurowanej kamienicy. Miejsca do spania to łóżko ma... (więcej)
 •   Już od 119.50 PLN/os/dobę!
  Apartament Topaz

  Apartament Topaz Kraków, Stare Miasto

  2
  Topaz to 2 osobowy apartament o powierzchni 35m2, z podwójnym łożem małżeńskim. Topaz to sypialnia, otwarty w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz sal... (więcej)
 •   Już od 83.17 PLN/os/dobę!
  Apartament Spinel

  Apartament Spinel Kraków, Stare Podgórze

  6
  Luksusowy, dwupoziomowy spinel to max 6 osobowy apartament o powierzchni 84m2. W apartamencie znajdują się 2 sypialnie - w jednej dwa pojedyncze łóżka... (więcej)
 •   Już od 119.50 PLN/os/dobę!
  Apartament Szmaragd

  Apartament Szmaragd Kraków, Stare Miasto

  2
  Szmaragd to 2 osobowy apartament o powierzchni 37m2, z podwójnym łożem małżeńskim. Szmaragd to sypialnia, otwarty w pełni wyposażony aneks kuchenny or... (więcej)
 •   Już od 119.50 PLN/os/dobę!
  Apartament Szafir

  Apartament Szafir Kraków, Stare Miasto

  2
  Szafir to 2 osobowy apartament o powierzchni 37m2, z podwójnym łożem małżeńskim. Szafir to sypialnia, otwarty w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz s... (więcej)
 •   Już od 119.50 PLN/os/dobę!
  Apartament Opal

  Apartament Opal Kraków, Stare Miasto

  2
  Opal to 2 osobowy apartament o powierzchni 37m2, z podwójnym łożem małżeńskim. Opal to sypialnia, otwarty w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz salon... (więcej)
 •   Już od 25.00 PLN/os/dobę!
  Apartament A4

  Apartament A4 Kraków, Śródmieście

  6
  Dwupokojowy apartament położony w centrum Krakowa, w cichej, spokojnej okolicy. Mieści się w 3-piętrowej, odrestaurowanej kamienicy w odległości 1,2km... (więcej)
 •   Już od 96.33 PLN/os/dobę!
  Apartament Ceska

  Apartament Ceska Kraków, Kazimierz

  3
  Ceska to 2 osobowy klimatyzowany apartament o powierzchni 45m2, z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością połączenia w jedno podwójne) w sypialni or... (więcej)
 •   Już od 56.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Aurora Sławkowska, Sypialnia + Salon

  Apartament Aurora Sławkowska, Sypialnia + Salon Kraków, Stare Miasto

  4
  Aurora to nowoczesny apartament z 1 sypialnią oraz salonem, kuchnią, łazienką. Na swoich 50 metrach kwadratowych oferuje komfort pobytu, przytulne i ł... (więcej)
 •   Już od 102.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Big City Life, 3 Sypialnie + Salon, Stare Miasto

  Apartament Big City Life, 3 Sypialnie + Salon, Stare Miasto Kraków, Stare Miasto

  5
  Apartament Big City Life to idealny wybór dla rodzin, czy grup przyjaciół, gdyż może on ugościć do 8 osób. Jeśli chcesz poczuć prawdziwą atmosferę kra... (więcej)
 •   Już od 94.50 PLN/os/dobę!
  Studio Studio Venus, Stare Miasto

  Studio Studio Venus, Stare Miasto Kraków, Stare Miasto

  2
  To przytulne kolorowe studio znajdujące się w samym sercu Krakowa będzie idealnym wyborem dla tych z Państwa, którzy podróżują samotnie, lub w parze. ... (więcej)
 •   Już od 69.33 PLN/os/dobę!
  Apartament Black Red White Sławkowska, 2 Sypialnie+Salon, Stare Miasto

  Apartament Black Red White Sławkowska, 2 Sypialnie+Salon, Stare Miasto Kraków, Stare Miasto

  6
  Niesamowite w każdym aspekcie,Viva Las Vegas to apartament z dwiema przytulnymi sypialniami, salonem, przestronną kuchnią i łazienką. Kusi wygodnym ro... (więcej)
 •   Już od 56.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Carnival Sławkowska, 1 Sypialnia + Salon

  Apartament Carnival Sławkowska, 1 Sypialnia + Salon Kraków, Stare Miasto

  4
  Carnival to nowoczesny apartament z 1 sypialnią oraz salonem, kuchnią, łazienką. Na swoich 54 metrach kwadratowych oferuje komfort pobytu, przytulne i... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Colonial, Sypialnia + Salon, Kazimierz

  Apartament Colonial, Sypialnia + Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  5
  Idealny do odpoczynku i przyjemności. Apartament Colonial znajduje się na 3 piętrze zabytkowej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, i oferuje 69 mkw pr... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Colonial 2, Sypialnia + Salon, Kazimierz

  Apartament Colonial 2, Sypialnia + Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  5
  Nowoczesny i ładnie urządzony apartament Colonial 2 znajduje się na pierwszym piętrze w pięknej zabytkowej kamienicy na Kazimierzu, i oferuje przestrz... (więcej)
 •   Już od 68.71 PLN/os/dobę!
  Apartament Cracovia 2, Dwie Sypialnie + Salon, Kazimierz

  Apartament Cracovia 2, Dwie Sypialnie + Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  7
  Funkcjonalny apartament z dwiema sypialniami - wygodne i słoneczne mieszkanie utrzymane w klasycznym stylu! Ukryty w zabytkowym budynku z 19 wieku, ap... (więcej)
 •   Już od 69.33 PLN/os/dobę!
  Apartament Cracovia 3, Dwie Sypialnie + Salon, Kazimierz

  Apartament Cracovia 3, Dwie Sypialnie + Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  6
  Funkcjonalny apartament z dwiema sypialniami - wygodne kolorowe mieszkanie utrzymane w klasycznym stylu. Ukryty w zabytkowym budynku z 19 wieku, apar... (więcej)
 •   Już od 68.71 PLN/os/dobę!
  Apartament Cracovia 4, Dwie Sypialnie i Salon, Kazimierz

  Apartament Cracovia 4, Dwie Sypialnie i Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  7
  Funkcjonalny apartament z dwiema sypialniami - wygodne kolorowe mieszkanie utrzymane w klasycznym stylu. Ukryty w zabytkowym budynku z 19 wieku, apar... (więcej)
 •   Już od 77.25 PLN/os/dobę!
  Apartament Cracovia 5, Trzy Sypialnie + Salon, Kazimierz

  Apartament Cracovia 5, Trzy Sypialnie + Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  8
  Funkcjonalny apartament z trzema sypialniami - wygodne kolorowe mieszkanie utrzymane w klasycznym stylu. Ukryty w zabytkowym budynku z 19 wieku, apar... (więcej)
 •   Już od 89.50 PLN/os/dobę!
  Studio Queen, Kompaktowe Studio na Kazimierzu

  Studio Queen, Kompaktowe Studio na Kazimierzu Kraków, Kazimierz

  2
  To kompaktowe, skromne mieszkanie jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu w pięknej okolicy Krakowa. W pełni wyposażone w standardowy zestaw domowy... (więcej)
 •   Już od 59.67 PLN/os/dobę!
  Apartament Red Brick, Studio Duplex na Kazimierzu

  Apartament Red Brick, Studio Duplex na Kazimierzu Kraków, Kazimierz

  5
  To dwupoziomowe ciekawie zaaranżowane studio stanowi idealną bazę noclegową podczas pobytu w Krakowie. Jego lokalizacja przy ul Dietla, czyli pomiędzy... (więcej)
 •   Już od 59.67 PLN/os/dobę!
  Apartament Royal, 1 Sypialnia+Salon, Kazimierz

  Apartament Royal, 1 Sypialnia+Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  6
  Przepiękny klasycznie umeblowany, przestronny apartament z 1 sypialnią, dużym salonem, oraz kuchnią i łazienką. Na powierzchni 71 mkw. apartament ten ... (więcej)
 •   Już od 59.67 PLN/os/dobę!
  Apartament Royal 2, Sypialnia + Salon, Kazimierz

  Apartament Royal 2, Sypialnia + Salon, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  5
  Przepiękny klasycznie umeblowany, przestronny apartament z 1 sypialnią, dużym salonem, oraz kuchnią i łazienką. Na powierzchni 66 mkw. apartament ten ... (więcej)
 •   Już od 68.17 PLN/os/dobę!
  Apartament Mars, 2 Sypialnie + Salon, Stare Miasto

  Apartament Mars, 2 Sypialnie + Salon, Stare Miasto Kraków, Stare Miasto

  6
  Jest to jedna z naszych najnowszych propozycji na ulicy Sławkowskiej. Niedawno odnowiony, stylowo urządzony, wszystko w jasnym przyjemnym kolorze, apa... (więcej)
 •   Już od 60.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Industrial, Apartament Studio, Kazimierz

  Apartament Industrial, Apartament Studio, Kazimierz Kraków, Kazimierz

  4
  Przytulny i funkcjonalny apartament typu studio na krakowskim Kazimierzu. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu industrialnym, a ceglane ściany i sty... (więcej)
 •   Już od 66.25 PLN/os/dobę!
  Apartament Queen & Jester, Apartament Studio na Rynku Głównym

  Apartament Queen & Jester, Apartament Studio na Rynku Głównym Kraków, Stare Miasto

  4
  Przestronne studio wystrojem przypominające komnaty arystokracji. Królewski wystrój tego studia dostosowany został do charakteru budynku, w którym się... (więcej)
 •   Już od 68.71 PLN/os/dobę!
  Apartament Fire & Sword, Dwie Sypialnie, Rynek Główny

  Apartament Fire & Sword, Dwie Sypialnie, Rynek Główny Kraków, Stare Miasto

  7
  Przestronny apartament z 2 sypialniami oraz jadalnią z częścią kuchenną swoim wystrojem przypominający komnaty arystokracji. Królewski wystrój Fire & ... (więcej)
 •   Już od 67.00 PLN/os/dobę!
  Apartament Spring Sonata, Sypialnie + Salon, Rynek Główny

  Apartament Spring Sonata, Sypialnie + Salon, Rynek Główny Kraków, Stare Miasto

  7
  Przestronny apartament z 2 sypialniami oraz jadalnią z częścią kuchenną swoim wystrojem przypominający komnaty arystokracji. Królewski wystrój Spring ... (więcej)
 •   Już od 68.17 PLN/os/dobę!
  Apartament I ll Be Back, 2 Sypialnie + Salon, Stare Miasto

  Apartament I ll Be Back, 2 Sypialnie + Salon, Stare Miasto Kraków, Stare Miasto

  6
  I'll Be Back to apartament, do którego będziecie chcieli wracać. Pięknie oświetlony, o nowoczesnym wystroju, to mieszkanie z dwiema przytulnymi sypia... (więcej)
Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane