Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /library/Zend/Cache/Backend.php on line 66
Apartamenty lepsze niż hotel - Apartamenty Zasypiam.pl

reasonsTitle

Co, dlaczego i za ile Najczęstsze pytania Kontakt z nami
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
KONTAKT CODZIENNIE W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00
INFOLINIA TEL. (012) 391 61 74
ZADZWOŃ NAPISZ biuro@zasypiam.pl

Apartamenty lepsze niż hotel!

Oto 10 powodów, dla których lepiej wybrać apartament od hotelu.

1. Prawie jak w domu, a jednak na wakacjach

Wakacje w Krakowie na pewno na długo pozostaną w mojej pamięci. Jestem osobą, która docenia domową atmosferę, a apartament mi to zapewnił.

Magda z Katowic

2. Magia miasta oddana w czterech ścianach

Cieszymy się, że wybraliśmy pobyt w apartamencie, który wyglądem i stylizacją oddawał magiczny charakter Krakowa.

Duet z Dolnego Śląska

3. Lokalizacja

Zgodnie z moim kalendarzem to był bardzo krótki pobyt we Wrocławiu. Trafny wybór apartamentu pod względem jego lokalizacji dał mi możliwość planowej realizacji założeń biznesowych. Zaoszczędzony czas sprawił, iż nieoczekiwanie znalazłem chwilkę na zwiedzenie kilku interesujących miejsc.

Biznesmen z Warszawy

4. Spokój, cisza...

Nie dawałem wiary opowieściom o ciszy i spokoju; niczym z kiepskiego scenariusza. A jednak! Chwile bez fleszy są możliwe! Koledzy, polecam TYLKO APARTAMENTY. ICH APARTAMENTY!

Aktor z Warszawy

5. Cena za standard a nie za obsługę

Wybór apartamentu to trafny wybór. Wysoki standard za cenę znacznie niższą niż w hotelowych ofertach. „Człowiek uczy się przez całe życie”. Nasz wybór na przyszłość — APARTAMENT.

Anna i Stanisław

6. Duża przestrzeń i swoboda

Czyżbym to ja był twórcą tego wnętrza? Niesamowite, ale taka myśl zrodziła się w mej głowie na widok tego apartamentu!!!

Artysta z Kazimierza nad Wisłą

7. Empatia

Wybrałem apartament... Jego właściciele mieszkali w tej samej posesji. W tym zabieganym świecie wreszcie ktoś nie skąpił mi informacji na temat miasta i jego mieszkańców. Ba, że też jeszcze ktoś jest skłonny pomóc w nawiązaniu znajomości. Nareszcie w domu!

Rozczarowany emigracją Henryk

8. Romantyczna atmosfera

Nie żałuję tej decyzji. Sam nie stworzyłbym lepszej atmosfery. Sam wybrałem tylko pierścionek i kwiaty. To wystarczyło i wreszcie powiedziała: „TAK”. Cała reszta to atmosfera tego apartamentu. No może zrobiłem coś jeszcze ;-)

Narzeczony Izy

9. Kuchnia

Postawiłem na apartament i dzięki temu moje zdolności kulinarne nie poszły na marne. Co więcej przygotowałem moim znajomym z Krakowa dużą niespodziankę zapraszając ich na wcześniej przygotowaną ucztę. Apartament się sprawdził idealnie. W hotelu to byłoby raczej niemożliwe.

Kucharz z Bydgoszczy

10. „Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem”

W apartamentach moja kreatywność nie ma granic; piszę ze świadomością, że już czeka wyciągnięta ręka by sięgnąć po mój tomik. Apartamencie — cudzie niezgłębiony...
Poeta

Jeżeli Ty także skorzystałeś z oferty Zasypiam.pl i uważasz, że wybór był trafny, podziel się z nami swoją opinią. Napisz dlaczego lepiej wybrać apartament od hotelu. Wszystkie ciekawe i oryginalne opinie opublikujemy w naszym serwisie, a najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. Powody wyboru apartamentów wraz z uzasadnieniami prosimy przesyłać na adres: biuro@zasypiam.pl wpisując w tytule maila: „Lepiej wybrać apartament”.

Apartamenty Kraków Apartamenty Warszawa Apartamenty Wrocław Apartamenty Gdańsk Apartamenty Poznań Apartamenty Zakopane
Noclegi Kraków Noclegi Warszawa Noclegi Wrocław Noclegi Gdańsk Noclegi Poznań Noclegi Zakopane
Studia Kraków Studia Warszawa Studia Wrocław Studia Gdańsk Studia Poznań Studia Zakopane